אודות החנות הנמכרים ביותר תכשיטים בעיצוב אישי תכשיטים בעיצוב מחשב מבצעים
צבירת יהלומים בנקודות וקבלת יהלומים במתנה ללקוחותנו ולחדשים שאל אותנו
p007

כתבות לקוחות מספרים שאלות ותשובות מועדון לקוחות צור קשר תקנון מפת אתר קישורים שיתופים
תכשיטים בעיצוב מחשב
 

הכנת תכשיטים במחשב ועיצוב תכשיטים בתלת מימד

יניב שפירא, מעצב וצורף מומחה בעל ניסיון רב בתחום, מזמין אותך לעצב יחד איתו תכשיטים כפרי דמיונך תוך שימוש בתכנת מחשב מתקדמת המאפשרת תכנון  מדוקדק של כל פרט ופרט,  שימוש בתוכנת המחשב מאפשרת הוספה והשמטת פרטים  וכן עדכון של חומרי הגלם הרצויים לפני העיצוב בפועל של התכשיט, דבר המביא לתוצאה הרצויה מראש בלי אכזבות ועגמות נפש לא רצויות.

יניב, יתלווה אליך במסע לתכשיט המיוחל תוך הקשבה ותשומת לב מלאה

בהדרכתך ובעזרת תוכנת העיצוב המשוכללת יעצב עבורך יניב כל תכשיט שבו תבחרי, בין אם מדובר בטבעות אירוסין,  צמידים מיוחדים או שרשראות אקזוטיות מובטח לך שתקבלי בדיוק את התכשיט עליו את חולמת. טרם יצור הפריט ניתן לצפות במוצר המוגמר בטכנולוגיית התלת מימד, בצורה זו ניתן לעשות שינויים בתכשיט עד לקבלת  שביעות רצונך המלאה, אחרי ההדגמה הסופית ואישורך כמובן כל שנשאר הוא להקים אותו לחיים!

שיטת עיצוב התכשיטים בתלת מימד חוסכת עלויות רבות

שכן ניתן לשלוט בעלות החומרים ע\"י בחירת חומרי גלם ממגוון רחב העומד לבחירתנו , הרחבה והצרה של הפריטים המעוצבים, תוספות או השמטות ולהגיע לתוצאה מרהיבה בלחיצת כפתור בלבד.

אין דבר נפלא מלחכות לתוצר הסופי לאחר שכבר בחנתם את  המוצר המושלם בטכנולוגיית התלת מימד.

יניב שפירא מעצב את מוצריו האלגנטיים והמרהיבים בעזרת טכניקות מחשב  מתקדמות, .גמישות וזריזות, המעניקות לאמן ולדמיונו חופש פעולה רחב.

תהליך העיצוב הממוחשב מאפשר ליניב וללקוחותיו לצפות בהדמיה תלת-מימדית של המוצר המתהווה, לבצע שינויים  והתאמות, ולהגיע לתוצאה אופטימלית – והכל בלחיצת מקש, ללא ההליך הממושך והיקר של יציקת דגמים.

ולא פחות חשוב: המחשב עוזר לכם לשמור על המסגרת התקציבית! העלות המלאה של התכשיט, על כל מרכיביו, ידועה וברורה וניתנת לעדכון – עוד לפני שרכשתם חומרים כלשהם.

יניב שפירא. אהבה שמתקדמת עם הזמן


  טלפון לבירורים, ייעוץ מקצועי וקבלת הצעת מחיר 072-2619-979יניב שפירא תכשיטים - מעצב תכשיטים, חנות תכשיטים בתל אביבתכשיטים מעוצבים, תכשיטי כסף / זהב בעבודת יד ו עיצוב אישי : טבעות יהלום, טבעת יהלום, טבעותנישואין, טבעות אירוסין, תכשיטי יהלומים, תכשיטי זהב, תכשיטי כסף, עגילים, עגילי זהב, עגילי כסף, תליונים, שרשראות, צמידים ועוד...

  טבעות אירוסין | טבעת אירוסין | טבעות נישואין | טבעת נישואין | טבעות כסף | טבעות טיטניום | שרשראות יהלומים | מכירת זהב |  עגילי זהב | לימודי צורפות 

קידום אורגני בגוגל - חברת מרובע