אודות החנות הנמכרים ביותר תכשיטים בעיצוב אישי תכשיטים בעיצוב מחשב מבצעים
צבירת יהלומים בנקודות וקבלת יהלומים במתנה ללקוחותנו ולחדשים שאל אותנו
p007

כתבות לקוחות מספרים שאלות ותשובות מועדון לקוחות צור קשר תקנון מפת אתר קישורים שיתופים
כתבות
טבעת הנישואין היא הסמל למוסד הנישואים מעמד משותף, לדתות ותרבויות שונות

טבעת הנישואין נשארת עם בני הזוג לכל חייהם, בטבעת זו הם התחייבו והגיעו להסכמה ביחד. בנפש לנפש, התחייבו אחד לשני באהבה גדולה... לכן טבעת זו צריכה להיות נוחה וקלילה, ומלאה זכרונות טובים ליום האירוע ולבחירתה.

להמשך...  
טבעות אירוסין


כמעט ואין נערה אשר לא דמיינה לעצמה , במשך  שעות רבות , את הרגע  שבו  יפתיע אותה אהובה, יוציא  מכיסו טבעת ויציע לה נישואין.  טבעות אירוסין תופסות מקום רב בחלומותיה של כל  נערה, בחורה או אישה רווקה .
בניגוד לטבעות נישואין, טבעות אירוסין אינן  בעלות הגדרה הלכתית. טבעות אירוסין מסמלות את מיסוד הקשר בין בני הזוג ואת ההחלטה להתחתן ולבנות חיים משותפים.

להמשך...  
טבעות נישואין


טבעות נישואין

טבעות נישואין הן הטבעות שבהן מקדשים חתנים את כלותיהן. את הקידושין , לפי ההלכה, אפשר לעשות בשלושה דרכים , בכסף  בשטר ובביאה.  בימינו נוהגים לקדש  רק בדרך אחת , בשווה כסף באמצעות הטבעת . את הטבעת חייב לרכוש החתן מכספו , עדיף במזומן כדי שהטבעת אכן תהיה בבעלות החתן ולא בבעלות חברת האשראי למשל. 

להמשך...  
טבעות אירוסין

לפי חוקרים שונים, הייתה בעבר סיבה פרקטית לטקס האירוסין, והיא המרחק בין הצדדים הבאים בברית הנישואין. לאחר שסוכם על חתונה, עברו מספר חודשים עד שנשלמו כל ההסדרים הדרושים. בתקופת התלמוד חלה הפרדה בין טקס האירוסין לטקס הנישואין.

להמשך...  
טבעות נישואין

כשם שבעבר השתנו סגנונות עיצוב של תכשיטים בהתאם לתנאים בעת בה נוצרו, גם כיום ישנם עיצובי טבעות אופיניים. עם זאת, בימינו קיימת מודעות היסטורית מוגברת ונטייה לפרשנות אישית בכל הנוגע לעיצוב טבעות.

להמשך...  
טבעות אירוסין וטבעות נישואין: רקע הסטורי

טבעות אירוסין וטבעות נישואין הן בעלות היסטוריה ארוכה ומשמעויות סמליות רבות. אחד האזכורים הראשונים של טבעת אירוסין מיוחס לשנת 1477, בה הארכידוק האוסטרי מקסימיליאן העניק למרי מבורגונדי טבעת יהלום. מקסימיליאן ומרי התחתנו לאחר יממה וכך החלה מסורת הענקת טבעות אירוסין הנמשכת עד ימינו.

להמשך...  
איך לבחור טבעות אירוסין שמעבירה מסר נכון

 

אם חשבת שהיה קשה למצוא את האישה של חייך ועוד יותר קשה להחליט שאתה רוצה לחיות איתה לנצח, אתה מגלה מאוד שהאתגר האמיתי עוד לפניך. איך לבחור טבעות אירוסין מיוחדות לך ולאהובתך שיספקו את כל חלומותיה של האישה הנבחרת. אין ספק שעומדת לפניך משימה קשה. טבעות אירוסין לך ולאהובתך חייבות להיות מושלמות לפי טעמה של חברתך.

 

להמשך...  
אפשרויות עיצוב טבעות אירוסין

אפילו אם עשיתם מסעות ארוכים בחנויות תכשיטים רבות, ייתכן ואשתך לעתיד בכל זאת לא מצאה את טבעות האירוסין המיוחדות, אותן היא מחפשת. במצב כזה הפתרון המתבקש הוא שתעצבו לכם טבעות אירוסין בעיצוב אישי.

 

להמשך...  
טבעת אירוסין – בחירת טבעות יהלומים

בכל העולם חושבים שיהלומים הם החברים הטובים של האישה. בארץ לא תמיד מקובל לתת יהלום בטבעת אירוסין. זה כמובן תלוי בתקציב שלכם. אבל אם אתם רוצים להעניק לבחירת לבכם טבעת אירוסין יוקרתית, לדעת שאתם עונדים טבעות אירוסין מיוחדות שמקרינות שפע והדר,עדיף לבחור טבעת יהלום.

להמשך...  
טבעת אירוסין מיוחדות

אם אתה כמו רוב הגברים, סביר להניח שאתה לא ממש מבין איך בוחרים תכשיטים, ובמיוחד איך בוחרים טבעות אירוסין מיוחדות. אתה מגיע לחנות התכשיטים, מסתכל במבחר העצום ולא ברור לך מה מכל המבחר הזה החברה שלך הכי תאהב. אפילו אם התקציב שלך בלתי מוגבל , אתה עלול לבחור טבעת יקרה ומרשימה, אבל לא בסגנון שהחברה שלך אוהבת, ואז הוצאת הרבה כסף אבל לא הצלחת למצוא את הטבעת שעליה חלמה החברה שלך. 

להמשך...  
קניית טבעת אירוסין – הפתעה או תיכנון

לאחר שמצאת סוף סוף את בחירת ליבך, והחלטת לקחת את מערכת היחסים לכיוון רציני, כיוון שיוביל לנישואין, רצוי להביא לאהובת ליבך טבעת אירוסין. ועכשיו נשאלת השאלה האם לעשות לאהובתך הפתעה ולהביא לה בלי הודעה מוקדמת טבעות אירוסין מיוחדות לך ולה או לבחור ביחד איתה טבעות בחנות התכשיטים.יש אפשרות נוספת שהיא הטובה מכולם והיא לתכנן יחד עיצוב ייחודי לטבעת ולהביא את הטבעת המוכנה בהפתעה. 

להמשך...  
מעצב תכשיטים

יניב שפירא, בעל ניסיון של 15 שנים, צורף ומעצב תכשיטים בתל אביב , מעצב ברמה ארצית מן השורה הראשונה , ובעל שם עולמי. מעצב קולקציות של טבעות, תליונים, שרשראות, עגילים ואף פרטי יודאיקה מרשימים.

להמשך...  
חזרה

יניב שפירא תכשיטים - מעצב תכשיטים, חנות תכשיטים בתל אביבתכשיטים מעוצבים, תכשיטי כסף / זהב בעבודת יד ו עיצוב אישי : טבעות יהלום, טבעת יהלום, טבעותנישואין, טבעות אירוסין, תכשיטי יהלומים, תכשיטי זהב, תכשיטי כסף, עגילים, עגילי זהב, עגילי כסף, תליונים, שרשראות, צמידים ועוד...

  טבעות אירוסין | טבעת אירוסין | טבעות נישואין | טבעת נישואין | טבעות כסף | טבעות טיטניום | שרשראות יהלומים | מכירת זהב |  עגילי זהב | לימודי צורפות 

קידום אורגני בגוגל - חברת מרובע